تاریخ انتشار : دوشنبه 20 شهریور 1402 - 9:00
55 بازدید
کد خبر : 11327

سایت فروش یکپارچه خودرو باز شد

سایت فروش یکپارچه خودرو باز شد

سایت فروش یکپارچه خودرو باز شد به گزارش منیبان، سامانه فروش یکپارچه عرضه خودرو بار دیگر از امروز ( دوشنبه ۲۰ شهریور) فعال شد تا امکان ویرایش اولویت بندی برای متقاضیان خودرو در نخستین و دومین دور ثبت نام سامانه یکپارچه که موعد تحویل خودرو به آنها سال ۱۴۰۳ است، فراهم شود. متن کامل اطلاعیه

سایت فروش یکپارچه خودرو باز شد  سایت فروش یکپارچه خودرو باز شد

به گزارش منیبان، سامانه فروش یکپارچه عرضه خودرو بار دیگر از امروز ( دوشنبه ۲۰ شهریور) فعال شد تا امکان ویرایش اولویت بندی برای متقاضیان خودرو در نخستین و دومین دور ثبت نام سامانه یکپارچه که موعد تحویل خودرو به آنها سال ۱۴۰۳ است، فراهم شود.

متن کامل اطلاعیه شماره پنج سامانه فروش یکپارچه خودرو به این شرح است:

با توجه به اجرای مرحله نخست تخصیص خودرو از محل ظرفیت های خالی موجود برخی شرکت های خودروساز و نظر به نبود استقبال و تکمیل نشدن ظرفیت های موجود، برای اجرای تصمیمات کارگروه خودروی شورای رقابت و با هدف تسهیل شرایط برای متقاضیانی که در سامانه ثبت نام کرده و دارای پروفایل کاربری هستند، ظرفیتهای خالی موجود خودروسازان مجددا با شرایط جدید و از طریق سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد که در این مرحله، با توجه به اعلام شرکتهای کرمان موتور و مدیران خودرو مبنی بر امکان تحویل خودرو در سال ۱۴۰۲ از محل این ظرفیت ها، متقاضیان دارای شرایط به شرح ذیل می توانند به ثبت نام درسامانه اقدام کنند.

۱ – متقاضیان محصولات شرکتهای حاضر در طرح( اول و دوم ) که موعد زمانی تحویل آنها در سال ۱۴۰۳ تعیین شده است می توانند به تغییر خودروی اعلام شده قبلی به محصولات عرضه شده توسط شرکت های کرمان موتور و مدیران خودرو و تکمیل وجه آن طی فرایند ذیل اقدام کنند:

* در ابتدا متقاضی با ورود به پروفایل کاربری خود باید گزینه لغو سفارش خود را از قسمت جزییات سفارش انتخاب کند تا خودرو قبلی حذف شود.

* پس از لغو سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سامانه، امکان انتخاب محصول مهیا شده و باید خودروی جدید خود را انتخاب کنند.

* پس از پایان مهلت تغییر خودرو به سامانه خودروساز مراجعه و نسبت به واریز وجه اقدام کرده تا فرآیند ثبت نام نهایی شود.

تبصره ۱: در صورت انتخاب خودرو بیش از ظرفیت موجود در فصول اعلام شده، تخصیص به ترتیب اولویت های تعیین شده قبل صورت خواهد گرفت.

تبصره۲: درصورتی که متقاضی سفارش قبلی را لغو و امکان انتخاب خودروی جایگزین فراهم نشود کماکان اولویت قبلی ایشان محفوظ خواهد ماند.

تبصره ۳: در صورتی که متقاضی ، خودروی جدید را انتخاب نماید ولی در زمان مشخص شده توسط خودروساز مبالغ تعیین شده را به حساب خودروساز واریز وجه نکند از اولویت بندی حذف می شود.

۲ – متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت دهی هیچ خودرویی به آنها تخصیص داده نشده است نیز امکان انتخاب همه محصولات عرضه شده دو شرکت مذکور را دارند. بدیهی است ظرفیت قابل عرضه به ایشان از محل تکمیل نشدن ظرفیت پس از تخصیص به متقاضیان بند ۱ خواهد بود.

* مدت زمان جابه جایی و یا انتخاب خودرو ۴ روز خواهد بود.

* پس از ارسال فهرست اولویت بندی شده به شرکت های خودروساز و اطلاع رسانی به متقاضیان امکان تکمیل وجه به مدت ۵ روز فراهم می شود.

* افرادی که تاکنون دعوتنامه برای ایشان صادر شده و یا خرید خودرو داشته‌اند مشمول این طرح نیستند.

به جهت تسهیل در فرایند انجام کار پیشنهاد می شود متقاضیان جهت مشاهده محصولات و اطلاع از جزئیات برنامه فروش خودروسازان به سامانه شرکت های مذکور مراجعه کنند.

گفتنی است؛ عرضه یکپارچه خودرو از طریق سامانه تاکنون در دو نوبت اسفند ۱۴۰۱ و اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزار شده است.

در دور دوم عرضه خودرو از طریق سامانه یکپارچه به ۳ درصد از متقاضیان هیچ خودرویی تخصیص داده نشد بنابراین در اوایل شهریور با باز شدن سامانه به این افراد فرصت داده شد تا خودروهای خود را از بین ۹ محصول دو خودروساز بخش خصوصی انتخاب کنند و در نوبت تحویل قرار گیرند. همچنین در این نوبت به متقاضیانی که در دور دوم عرضه خودرو نوبت تحویل خودروی آنها ۱۴۰۳ تعیین شده بود فرصت داده شد تا با انتخاب محصولات مدیران خودرو یا کرمان موتور در نوبت تحویل خودرو در سال جاری قرار گیرند.

منبع

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.