تاریخ انتشار : دوشنبه 5 تیر 1402 - 8:09
20 بازدید
کد خبر : 5306

پژو پارس در آستانه ۷۰۰ میلیون تومان

پژو پارس در آستانه ۷۰۰ میلیون تومان

پژو پارس در آستانه ۷۰۰ میلیون تومان به گزارش منیبان، قیمت خودرو نسبت به روز گذشته افزایش چشم‌گیری را به ثبت رسانده است. اکثر محصولات ایران خودرو یک روزه ۲۰ الی ۳۵ میلیون تومان گران شدند. همچنین خودروهای پرفروش سایپا نیز از قافله عقب نماندند و تا سقف ۲۰ میلیون تومانی نیز در یک روز

پژو پارس در آستانه ۷۰۰ میلیون تومان  پژو پارس در آستانه ۷۰۰ میلیون تومان

به گزارش منیبان، قیمت خودرو نسبت به روز گذشته افزایش چشم‌گیری را به ثبت رسانده است. اکثر محصولات ایران خودرو یک روزه ۲۰ الی ۳۵ میلیون تومان گران شدند. همچنین خودروهای پرفروش سایپا نیز از قافله عقب نماندند و تا سقف ۲۰ میلیون تومانی نیز در یک روز افزایش قیمت داشتند.

طی تغییرات روند قیمت خودرو در یک روز گذشته، پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ امروز به ۶۹۵ میلیون تومان رسیده است که طی یک روز ۲۰ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است و گران‌ترین مدل پژو پارس است. همچنین رکورد افزایش قیمت خودروهای داخلی را دنا اتوماتیک توربو پلاس با صعود ۴۰ میلیونی در یک روز زده است.

در ادامه آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییر آن نسبت به روز گذشته (چهارم تیرماه ۱۴۰۲) را می‌خوانید؛

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۴۵۵ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون بالا رفته است. این خودرو طی دوماه گذشته گذشته ۱۶۰میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۴۸۵ میلیون تومان است که نسبت روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۴۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۲۵ میلیون بالا رفته است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۵۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۴۵ میلیون گران شده است و طی ۶۰ روز گذشته ۱۴۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۸۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۳۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۸۲۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته۲۵ میلیون تومان گران شده است.این خودرو تقریبا ۳۸ روز گذشته ۱۲۵ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۸۵۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. این مدل طی یک ماه گذشته ۸۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱ ، ۷۹۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۳۰ میلیون بالا رفته است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۸۲۰ تومان قیمت خورده است که ۲۰ میلیون افزایش را به ثبت رسانده است. این مدل در ۱۶ روز گذشته ۵۰ میلیون تومان ارزان شده است.

قیمت تارا دنده ای۱۴۰۲ هم به ۶۷۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۳۰ میلیون گران شده است و طی ۴۸ روز گذشته ۱۴۰میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۸۶۰میلیون تومان رسیده است که به معنای افزایش ۴۰میلیونی طی روز گذشته و کاهش ۱۲۵ میلیونی طی دو ماه گذشته است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۶۰۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۲۵ میلیون گران شده است و طی ۶۸ روز گذشته ۱۹۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ۲۰ میلیون ارزان شده است و طی ۱۵ روز گذشته ۲۵ میلیون کاهش یافته است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز۵۵۰میلیون تومان که یک روزه ۵۰ میلیون تومان گران شده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۷۰ میلیونی شده است که طی روز گذشته ۲۰ میلیون گران شده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۵۰میلیون تومان است که طی روز گذشته ۵ میلیون تومان افزایش داشته است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۶۰ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ۵میلیون افزایش داشته است. این خودرو طی ۸ روز گذشته ۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۱۰ میلیون اعلام شده است که طی روز گذشته ۱۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۱۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۲۰ میلیون گران شده است. پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۶۹۵ میلیون تومان رسیده است که طی یک روز ۲۰ میلیون بالا رفته است و گران ترین مدل پژو پارس است.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز با افزایش ۱۰ میلیونی به روز شد و ۵۳۰ میلیون تومان است.

قیمت سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۲۸۰ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون بالا رفته است.

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم با افزایش ۵ میلیونی حوالی ۲۶۵ میلیون تومان به روزرسانی شد.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نسبت به ۷ روز گذشته ۵ میلیون گران شده است و ۳۳۵میلیون تومان است.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ با افزایش ۱۰ میلیونی طی دو روز گذشته ۳۳۵ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۵۰ میلیون تومان خریدوفروش می شود که به معنای افزایش ۱۰ میلیونی طی روز گذشته است.

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۳۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون بالا رفته است.

قیمت کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۴۵ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است. این خودرو نسبت به ۱۶ ادریبهشت ۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۴۵ میلیون تومان شده است که افزایش ۵ میلیون طی روز گذشته است و مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۵۵ میلیون است که طی روز گذشته ۵ میلیون گران شده است.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۴۰۵ میلیون تومان اعلام شده است که ۱۰ میلیون طی یک روز گران شده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۶۵میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ۲۰میلیون گران شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۲۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای افزایش ۲۰ میلیونی طی روز گذشته است.

منبع

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.