تاریخ انتشار : شنبه 12 خرداد 1403 - 14:41
37 بازدید
کد خبر : 21406

آموزش کامپیوتر در تبریز | آموزشگاه پارسیان

آموزش کامپیوتر در تبریز | آموزشگاه پارسیان
بسیاری از برنامه های کاربردی به عنوان مبانی کامپیوتر شناخته میشوند و هر شخصی فارق از تخصصی که دنبال میکند باید به آنها مسلط باشد تا بتواند از پس امور روز مره خود با استفاده از آن برنامه های کاربردی پیش برود. در نتیجه قبل از هر کاری نیاز دارید تا در دوره کامپیوتر در تبریز شرکت کنید و در آموزشگاه پارسیان آموزش ببینید.

آموزش کامپیوتر را از کجا شروع کنیم

بسیاری از برنامه های کاربردی به عنوان مبانی کامپیوتر شناخته میشوند و هر شخصی فارق از تخصصی که دنبال میکند باید به آنها مسلط باشد تا بتواند از پس امور روز مره خود با استفاده از آن برنامه های کاربردی پیش برود. در نتیجه قبل از هر کاری نیاز دارید تا در دوره کامپیوتر در تبریز شرکت کنید و در آموزشگاه پارسیان آموزش ببینید.

در این مقاله به معرفی برخی دوره های آموزشی لازم خواهیم پرداخت تا افرادی که قصد یادگیری کامپیوتر از صفر را دارند بتوانند مسیر روشنی برای شروع داشته باشند. زیرا بسیاری از افرادی که به تازگی وارد دنیای فناوری اطلاعات شده اند می پرسند که برای یادگیری کامپیوتر از کجا شروع کنیم؟

برای یادگیری کامپیوتر از کجا شروع کنیم

یادگیری کامپیوتر یا همان علوم کامپیوتر شامل مجموعه‌ای از مفاهیم، تکنیک‌ها و مهارت‌ها است که به شما امکان می‌دهد با استفاده از کامپیوترها و سیستم‌های مرتبط با آن‌ها کار کنید. یادگیری کامپیوتر یک فرایند پیچیده نیست.

همه ما حداقل یک بار هم شده، به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم، با اسم ICDL آشنا شده ایم. برخی از شما هم به صورت اتفاقی آن را در گوگل سرچ کرده اید ولی موفق به یادگیری کامل و کاربردی آن، نشده اید، به همین دلیل است که موسسه آموزشی پارسیان دوره ICDL در تبریز را راه اندازی کرده اند و علاقه مندان می توانند با ثبت نام در آن ها، به دانش و اطلاعات کامپیوتری در این زمینه بیفزایند.

کارآموزان، زمانی که با کاربرد ها و ویژگی های مهارت های هفت گانه آشنا شدند، افسوس بخورند که ای کاش زودتر در دوره ICDL شرکت کرده بودم و فرصت های شغلی مناسبی که برایم پیش آمد را، از دست نداده بودم. بهتر است بدانید که هیچ وقت برای یادگیری مطالب جدید دیر نیست، پس خواندن این مقاله درمورد علم کامپیوتر و ICDL را از دست ندهید.

مراحل یادگیری کامپیوتر

برای آنکه کار با کامپیوتر را به صورت صحیح و اصولی یاد بگیرید، باید مراحل اصلی و اولیه آن را بشناسید. تا با طی مراحل ذکر شده، کامپیوتر را از پایه یاد گرفته و بتوانید دانش خود را برای انجام کارهای شخصی و کسب درآمد در بخش های مختلف به کار ببرید.

171706728463

آموزش سریع ورد در تبریز

آموزش برنامه ورد یکی از مهمترین دوره های آموزشی برای هر شخص می باشد بدون شک یکی از مهمترین مجموعه های آموزشی مورد نیاز برای هر شخص مجموعه آفیس شرکت مایکروسافت می باشد. اولین نسخه این مجموعه در سال ۱۹۹۰ و حدود ۳۲ سال پیش بوده است. همانطور که از نام انگلیسی این مجموعه مشخص می باشد، این مجموعه عمدتا مخصوص امور اداری روزانه شرکت ها و سازمان ها می باشد. بنابر این هر شخصی که از خود می پرسد برای یادگیری کامپیوتر از کجا شروع کنیم می تواند آموزش نرم افزار ورد را به عنوان ابتدایی ترین مهارت مربوط به کامپیوتر شروع کند.

چه کسانی بیشترین استفاده را از این نرم افزار ورد را دارند دارند:

 • مدیران داخلی
 • حسابداران
 • مدیران عامل
 • اپراتورها
 • مترجمان زبان
 • دانشجویان و دانش آموزان
 • مشاغل خانگی مانند: ترجمه، تحقیق و پایان نامه

171706728456

آموزش اکسل در تبریز

برنامه کاربردی بسیار مهم که هر شخصی فارق از فعالیتی که در حوزه کاری خود دارد و باید به آن مسلط باشد اکسل است. اکسل نیز یکی دیگر از مجموعه برنامه های کاربردی آفیس می باشد. اگر اهمیت اکسل کمتر از ویرایشگر متن ورد نباشد کمتر نخواهد بود.

تمامی جداولی که در هر ارگان و سازمانی طراحی می شود به واسطه اکسل می باشد. همچنین بسیاری از فرم های اداری شامل فرم های مرخصی روزانه، ساعتی و بسیاری از فرم های دیگر نیز به وسیله اکسل طراحی میشود. اگرچه که امکان طراحی آن به وسیله ورد نیز وجود دارد.

چه کسانی بیشترین استفاده را از این نرم افزار اکسل دارند:

 • حسابداران
 • حسابرسان مالی
 • مدیران داخلی
 • مدیران عامل
 • طراحان برنامه نویسی حسابداری

آموزش ویندوز در آموزشگاه پارسیان

ویندوز اولین صفحه ای می باشد که هر شخصی بعد از روشن کردن کامپیوتر و لود شدن بایوس خواهد دید. پس بدون شک اگر کسی قصد ساده ترین استفاده را هم از کامپیوتر دارد،  نیازمند آشنایی ابتدایی با آن است. کمتر کسی توانایی فعالیت در شرکت و یک سازمانی را خواهد داشت بدون اینکه تلط کافی به ویندوز را داشته باشد. پس اگر به دنبال پاسخ به این سوال هستید که برای یادگیری کامپیوتر از کجا شروع کنیم می توانید آموزش ویندوز را به عنوان مهارت ابتدایی انتخاب کنید و شروع به گذراندن دوره icdl در تبریز کنید.

بهترین روش یادگیری کامپیوتر چیست؟

برای یادگیری کامپیوتر بهترین روش وجود ندارد شما بسته به شرایط خودتان باید انتخاب کنید که قصد دارید با مطالعه کتاب آموزش کامپیوتر این مهارت را بیاموزید یا در دوره‌های حضوری آموزشگاه پارسیان شرکت کنید. قطعا که دوره حضوری گزینه ای خوبی خواهد بود!

آموزش اصولی با مفاهیم IT

اینترنت بزرگترین سامانه است که تا کنون انسان آن را طراحی و اجرا کرده است. به کمک این سامانه جهانی شبکه های کامپیوتری را میتوان به هم متصل کرد و از پروتکل مجموعه پروتکل اینترنت برای ارتباط آنها با یکدیگر استفاده کرد. در این قسمت افراد با مفهوم کلی اینترنت و برخی شاخص های امنیتی آشنا می شوند و توانایی جستجو در اینترنت را یاد می گیرند. علاوه بر آن کار با پست الکترونیک تحت وب و نرم افزارهای پست الکترونیکی را نیز یاد می گیرند.

17170672840

روش های استفاده از برنامه اکسس

 اکسس یک نرم افزار مدیریت پایگاه داده در سیستم عامل ویندوز است و در واقع یک نرم افزار بانک اطلاعاتی به حساب می آید که می توان از آن اطلاعات گزارش تهیه کرده و آنها را مدیریت کرد. با کمک این نرم افزار می توان داده‌ های مورد نیاز را ذخیره و ویرایش کرد.

تفاوت نرم افزار اکسس با اکسل

تفاوت نرم افزار اکسس با اکسل در این است که اکسس اطلاعات را به صورت ساده و قابل فهم ذخیره می‌ کند اما هدف از ذخیره کردن اطلاعات در اکسل انجام محاسبات و گرفتن گزارشات آماری از آنها است.

آموزش نرم افزار پاورپوینت در تبریز

پاورپوینت یک برنامه مناسب برای ارائه است. با کمک این نرم افزار این امکان وجود دارد که اسلایدهای خلاقانه و جذاب را با اضافه کردن متن و اضافه کردن گرافیک و فایل ‌های دیگر مانند تصویر و فیلم طراحی کرد. با کمک این نرم افزار می توان مفاهیم ساده ‌تر و به صورت دیداری و شنیداری به مخاطب منتقل شده و فهم آن آسان‌ تر باشد.

شرکت در دوره آموزشگاه پارسیان

شرکت در دوره ICDL در تبریز آموزشگاه پارسیان چه مزایایی دارد؟ با گذراندن دوره های آموزشی آموزشگاه پارسیان نه تنها از اتلاف زمان و هزینه اضافی جلوگیری می کنید بلکه آموزش جامع و کاملی در زمینه کار با کامپیوتر می بینید که باعث می شود پس از پایان دوره به یک فرد ماهر در کار با کامپیوتر تبدیل شوید. آموزشگاه پارسیان با همکاری اساتید مجرب و تاید شده سازمان فنی و حرفه ای در زمینه آموزش مهارت های هفتگانه ICDL با کیفیت ترین سطح آموزش را به دانش پذیران ارائه می دهد.

نتیجه گیری

به طور خلاصه، یادگیری مهارت های کامپیوتری می تواند به ما در بسیاری از جنبه های زندگی کمک کند، از شغل تا علاقه های شخصی. این می تواند بهره وری ما را افزایش دهد، دسترسی ما به اطلاعات را فراهم کند، ارتباطات ما را بهبود بخشد و به ما کمک کند تا خلاقیت خود را بیان کنیم.

مجتمع آموزشی آموزشگاه پارسیان به عنوان یکی از برترین آموزشگاه کامپیوتر رشت با استفاده از روش‌های مدرن آموزشی، به شما کمک می‌کند تا با بهترین روش ها، کامپیوتر را از پایه تا پیشرفته یاد بگیرید. برای اطلاع از کلاس ها و ثبت نام دوره های آموزشی می توانید با شماره۴۱۶۴-۰۴۱ تماس بگیرید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.