تاریخ انتشار : شنبه 19 خرداد 1403 - 17:03
41 بازدید
کد خبر : 21461

بازی های یورو ۲۰۲۴

بازی های یورو ۲۰۲۴

جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ ( ۲۰۲۴EURO) با حضور ۲۶ تیم از سراسر قاره سبز، از ۲۵ خرداد تا ۲۴ تیر ۱۴۰۳ در کشور آلمان برگزار خواهد شد. این تورنمنت فوتبالی قطعا برای جذابیت زیادی دارد و می‌تواند لحظات هیجان‌انگیزی را برای هواداران فوتبالی رقم بزند. برنامه کامل و ساعت بازی‌های یورو ۲۰۲۴ دیدار افتتاحیه بازی

جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ ( ۲۰۲۴EURO) با حضور ۲۶ تیم از سراسر قاره سبز، از ۲۵ خرداد تا ۲۴ تیر ۱۴۰۳ در کشور آلمان برگزار خواهد شد. این تورنمنت فوتبالی قطعا برای جذابیت زیادی دارد و می‌تواند لحظات هیجان‌انگیزی را برای هواداران فوتبالی رقم بزند.

برنامه کامل و ساعت بازی‌های یورو ۲۰۲۴

بازی های یورو 2024

دیدار افتتاحیه بازی های یورو ۲۰۲۴  جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳  بین تیم های  آلمان – اسکاتلند (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران) برگزار خواهد شد.

هفته اول تورنمنت یورو ۲۰۲۴

گروه A: آلمان – اسکاتلند ( ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران)

  • شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

گروه A: مجارستان – سوئیس ( ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران)

گروه B: اسپانیا – کرواسی (ساعت ۲۰:۳۰)

گروه B: ایتالیا – آلبانی ساعت ۲۲:۳۰)

  • یکشنبه ۲۷ خرداد

گروه D: لهستان – هلند (ساعت ۱۶:۳۰)

گروه C: اسلوونی – دانمارک (ورزشگاه MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه C: صربستان – انگلیس (ورزشگاه شالکه آره‌نا گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۳:۳۰)

  • دوشنبه ۲۸ خرداد

گروه E: رومانی – اوکراین ( ساعت ۱۶:۳۰)

گروه E: بلژیک – اسلواکی ( ساعت ۱۹:۳۰)

گروه D: اتریش – فرانسه ( ساعت ۲۳:۳۰)

  • سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

گروه F: ترکیه – گرجستان (ساعت ۱۹:۳۰)

گروه F: پرتغال – کرواسی ( ساعت ۲۳:۳۰)

هفته دوم بازی های یورو ۲۰۲۴

هفته دوم بازی ها در چهارشنبه ۳۰ خرداد پپن تیم های گروه خواهد بود  :

گروه B: کرواسی – آلبانی (  فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه A: آلمان – مجارستان (  MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه A: اسکاتلند – سوئیس ( راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

  • پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳

گروه C: اسلوونی – صربستان (  آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه C: دانمارک – انگلیس (  والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه B: اسپانیا – ایتالیا (  شالکه آره‌نا گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

  • جمعه اول تیر ۱۴۰۳

گروه E: اسلواکی – اوکراین ( دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه D: لهستان – اتریش ( المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه D: هلند – فرانسه ( ردبول آره‌نا لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

  • شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳

گروه F: گرجستان – جمهوری چک ( فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه F: ترکیه – پرتغال ( سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه E: بلژیک – رومانی ( راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

هفته سوم بازی های یورو ۲۰۲۴

روزهای یکشنبه ۳ تیر ، دوشنبه ۴ تیر ، سه‌شنبه ۵ تیر  و چهارشنبه ۶ تیر بین گروه های A . B . D . C . E برگزار خواهد میگردد :

  • یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

گروه A: سوئیس – آلمان ( والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گروه A: اسکاتلند – مجارستان ( MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت ۲۲:۳۰)

  • دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳

گروه B: کرواسی – ایتالیا (ورزشگاه ردبول آره‌نا لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گروه B: آلبانی – اسپانیا (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت ۲۲:۳۰)

  • سه‌شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳

گروه D: هلند – اتریش ( المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه D: فرانسه – لهستان ( سیگنال ایدونا پارک؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه C: انگلیس – اسلوونی ( راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گروه C: دانمارک – صربستان ( آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

  • چهارشنبه ۶ تیر ۱۴۰۳

گروه E: اسلوواکی – رومانی ( والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه E: اوکراین – بلژیک ( MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه F: جمهوری چک – ترکیه ( فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گروه F: گرجستان – پرتغال ( شالکه آره‌نا گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

مرحله یک هشتم نهایی بازی های جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴

  • شنبه ۹ تیر ۱۴۰۳

بازی ۳۸: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه B ( المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۳۷: تیم اول گروه A – تیم سوم گروه C ( سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)

  • یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳

بازی ۴۰: تیم اول گروه C – تیم سوم یکی از گروه‌های D، E یا F ( شالکه آره‌نا گلزن‌کرشن؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۳۹: تیم اول گروه B – تیم سوم یکی از گروه‌های A، D، E یا F ( راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

  • دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳

بازی ۴۲: تیم دوم گروه D – تیم دوم گروه E ( دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۴۱: تیم اول گروه F – تیم سوم یکی از سه گروه A، B یا C ( والد آره‌نا فرانکفورت؛ ساعت ۲۲:۳۰)

  • سه‌شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳

بازی ۴۳: تیم اول گروه E – تیم سوم یکی از گروه‌های A، B، C یا D ( آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۴۴: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه F ( ردبول آره‌نا لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

مرحله یک چهارم نهایی بازی های یورو ۲۰۲۴

  • جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳

بازی ۴۵: برنده بازی ۳۹ – برنده بازی ۳۷ ( MHP آره‌نای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۴۶: برنده بازی ۴۱ – برنده بازی ۴۲ ( فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

  • شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳

بازی ۴۸: برنده بازی ۴۰ – برنده بازی ۳۸ (ورزشگاه دوسلدورف آره‌نا؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۴۷: برنده بازی ۴۳ – برنده بازی ۴۴ (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۲:۳۰)

مرحله نیمه نهایی بازی های یورو ۲۰۲۴

  • سه‌شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳

بازی ۴۹: برنده بازی ۴۵ – برنده بازی ۴۶ (ورزشگاه آلیانتس آره‌نای مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

  • چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳

بازی ۵۰: برنده بازی ۴۷ – برنده بازی ۴۸ (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)

 تاریخ فینال یورو ۲۰۲۴

  • یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳

برنده بازی ۴۹ – برنده بازی ۵۰ (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۲:۳۰)

ورزشگاه های میزبانی بازی های یورو ۲۰۲۴

۱۰ ورزشگاه در شهرهای مختلف آلمان میزبان این تورنمت فوتبال  خواهند بود:

  • بایرن مونیخ
  • بوروسیا دورتموند
  • اشتوتگارت
  • آینتراخت فرانکفورت
  • لایپزیش
  • کلن
  • هرتابرلین
  • شالکه
  • هامبورگ
  • فورتونا دوسلدورف

بی شک، حضور تیم‌های قدرتمندی مثل آلمان، فرانسه، انگلیس، اسپانیا و … در کنار دیگر تیم‌های ملی، جذابیت این دوره از مسابقات جام فوتبال یورو ۲۰۲۴ را دو چندان خواهد کرد.

جدول زمانبندی بازی های یورو ۲۰۲۴

جدول زمانبندی بازی های یورو 2024

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.